Gizlilik Politikası

- Anthika.com.tr’de üye-müşteri bilgilerinin gizliliği,gizliliğin korunması ile ilgili esaslar Gizlilik Kuralları-Politikası ve kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir.

- Üyeler tarafından anthika.com.tr’ye üye olurken verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği anthika.com.tr ve ilgili kuruluşlar tarafından alınmıştır.

- Kullanıcıların kişisel bilgileri (adı-soyadı,doğum tarihi,adresi,telefon numarası,e-posta adresi,T.C numarası) gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgi gizlilik politikasında ‘’kişisel bilgiler’’olarak anılacaktır.

- Anthika.com.tr kullanıcılarının kişisel bilgileri,bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

- Bir kullanıcının başka bir kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.Kullanıcının kişisel bilgileri Anthika.com.tr haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler yalnızca kullanıcı tarafından değiştirilebilir,güncellenebilir.

- İdari ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler,GİZLİLİK POLİTİKASI’na uygun olarak idari ve adli kurumlar ile paylaşılabilir.

- Anthika.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişlerde kullandığınız tüm banka kredi kartları ile yapılan işlemler üye ve banka,ödeme kuruluşları arasında online gerçekleşmektedir.Banka hesaplarınız,bankamatik,kredi kartı ve şifre bilgileriniz Anthika.com.tr tarafından görüntülenemez,kayıt edilemez.

- Sitemiz üzerinden ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir.Reklam,banner,içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları,keza sitelerin etik ilkeleri,gizlilik-güvenlik prensipleri,servis kalitesi,kullanım şartları ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek maddi-manevi zarar ve kayıplardan Anthika.com sorumlu değildir.

- Anthika.com üyelerine bilgilendirme mesajı ve ticari elektronik iletiler gönderebilir.Üyelerimiz istedikleri zaman hiçbir gerekçe göstermeksizin bilgi@anthika.com.tr mail adresi üzerinden taraflarına gelen ticari elektronik iletilerini durdurabilir.

- Üye anthika.com.tr’den bir hizmet/ürün satın alması durumunda işlem Tüketici Koruma sözleşmesine tabidir.Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır. Anthika.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde her işlem sırasında sipariş bilgilendirme formu-mesafeli satış sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır.

- Anthika.com.tr üyelerine sunacağı ürün ve hizmetlerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Yenilenen kanun ve hükümlerden kaynaklanan değişiklikler üyelere uygun yöntemler ile duyurulur.

Anthika.com.tr’ye üye olan her kullanıcı GİZLİLİK POLİTİKASI hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır